Gry samolotowe

Najlepsze gry akcji

Zagraj w najlepsze gry szczelanki za darmo. Na naszym portalu zebraliśmy wiele gier akcji, w które możesz pograć z przyjaciółmi za darmo. Dołącz do naszej społeczności graczy, którzy lubią grać w gry wojenne.

o stronie

Gry szczelanki samolotowe to darmowe gry, w których dużo się strzela z samolotu. Są to gry bardzo dynamiczne i pełne akcji. W grach samolotowych wcielamy się w pilota bombowca albo myśliwca i naszym głównym zadaniem jest zestrzelić wszystkie wrogie samoloty. Do wykonania tych misji mamy do dyspozycji najnowsze maszyny oraz uzbrojenie. Samolotowe gry szczelanki to wiele różnych ciekawych misji do wykonania oraz niesamowite emocje do przeżycia.
Nasza strona to zbiór gier samolotowych do poszczelania dla każdego fana podniebnych akcji. Zebraliśmy na naszej witrynie dużo tytułów gier oraz dodajemy nowe do naszej kolekcji. Wciel się w rolę pilota samolotu i wyeliminuj wszystkich rywali, których zauważysz na radarze. Super gry samoloty na ciebie czekają.

Krótkie info

Jesteś na stronie, na której pograsz w najlepsze i najnowsze gry szczelanki 3d. Mamy dla ciebie wielki wybór gier akcji. Pograj ze swoimi znajomymi już teraz. Ruszaj do rozgrywki online. Super gry wojenne zostały przygotowane.

Najpopularniejsze

war thunder

Zestrzel wszystkie maszyny z super dział.

star conflict

Znisz rywali i podbijaj kolejne planety.

3d stunt pilot san francisco

Lataj samolotem na czas i pokonuj przeszkody.

bomber at war2

Strzelaj i rzucaj bomby na wrogie samoloty.

awesome planes

Zestrzel samoloty z laserowych działek.

steel wasp

Super strzelanka w przestworzach.

battlefleet 9

Niszcz samoloty oraz okręty wroga.

asteroid wave

Strzelaj do spadających asteroidów.

alien invasion 2

Podniebna strzelanka do wrogich bombowców.

Szczelanki

Strategia

Fantasy

Przygoda

Sport